Abercrombie and Fitch

نمایش 1–18 از 26 نتیجه

بررسی و توضیح محصول Abercrombie and Fitch | ابرکرومبی اند فچ

کشور مبدا تولید کننده: آمریکا

فعالیت اصلی: مد

شرکت مادر: Estee Lauder

یک شرکت آمریکایی فعال در زمینهٔ تولید پوشاک و با تمرکز بر لباس‌های جوانان می‌باشد که در سال ۱۸۹۲ در منهتن نیویورک تأسیس شده‌است.

مؤسس‌های این شرکت دیوید ابرکرمبی و عذرا فچ می‌باشند.

دیوید ابرکرومبی، یک مکتشف و معدن یاب و نقشه بردار خطوط راه آهن بوده است.

علاقه و عشق او به فضاهای باز، بر روی فروشگاه و شرکت او نیز تأثیر  گذاشته است. و آن را مختص به وسایل و لوازم چادر زدن، ماهیگیری و شکار نموده است. ارباب رجوع ها و مشتریان او اکثراً شامل شکارچیان و مکتشف ها می باشد.
ازرا فیچ (Ezra Fitch) وکیلی در نیویورک بود که مسیرها و تلاشهای زیادی را بهمراه ابرکرومبی  برای شرکت طی  نمود و در سال 1900 بواسطه جستجوهای برجستهه اش در این موارد با Abercrombie شریک شد.

این شرکت مالک هالستر کو نیز می‌باشد که خودش سازنده پوشاک جوانا 14 تا 18ساله می باشد.

این برند پس از کش و قوص های فراوان وتعطیلی که در سال 1976 در کارنامه اش اتفاق افتاد، یک سال بعد به وسیله‌ی خرده‌فروشی تگزاسی با نام کالاهای ورزشی اوشمان و با خرید نام تجاری ابرکرومبی اند فچ دوباره احیا شد.

شرکت جدید در درجه‌ی اول به عنوان شرکت سفارش‌های پستی به همراه بوتیک‌هایی در بورلی هیلز کالیفرنیا، دالاس تگزاس و شهر نیویورک در ایالت نیویورک فعالیت می‌کرد.

در سال ۱۹۸۸، شرکت تولید پوشاک آمریکایی با نام د لیمیتد، نام و حوزه‌ی عملکردی این شرکت را خریداری کرد و نام تجاری آن را به عنوان برند سبک زندگی و لباس‌های غیر رسمی لوکس و نفیس، با در نظرگیری جوانان به عنوان جامعه‌ی هدف، از نو مطرح کرد.

امروزه A&F یک شرکت موفق است. این شرکت همچنین مجلهA&F را به صورت سه ماهه منتشر میکند که نه تنها لباس بلکه سبک و شیوه زندگی را نیز ، بفروشش میرساند.

سال 1997 اولین حرکت خودر را در زمینه عطر سازی انجام داد که حاصل آن ادکلن مردانه Woods بود، مدت زمانی این تنها ادکلن این برند بود که تولیدش به دلایلی متوقف شد.

در سال2002 بود که ادکلنی Fierce با طراحی خاص و زیبا را به بازار کرد و از آن به عنوان امضا برند نام برد.

در طراحی آن از نیم تنه لخت مردی استفاده شده که به طراحی زیبای این محصول کمک شایانی کرده است.

از ادکلنهای معروف این برند میتوان مواردی را نام برد:

جدیدترین محصولات مراقبت از پوست کره ای در خوش آرامشاهده محصولات