نمایش 1–18 از 82 نتیجه

-10%
۱,۴۵۶,۰۰۰ تومان
-14%
۱,۳۹۰,۰۰۰ تومان
-5%
۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان

عطر ادکلن اجمل

عطر ادکلن های اجمل دارای 12 سال سابقه هستند. عطر ادکلن های اجمل به عنوان برترین عطر و ادکلن های منطقه خاورمیانه شناخته می شوند. در ترکیبات این عطر و ادکلن ها از نت عود به عنوان نت پایه و اصلی استفاده می شود.

عطر ادکلن اجمل توسط علی اجمل هندوستانی در سال 1951 پایه گذاری شد. عطر ادکلن اجمل به عنوان یکی اولین تولید کننده عطر و ادکلن های عودی، عطر و ادکلن های خود را متناسب با هر سلیقه و با کیفیت بالا تولید می کند.

شعار اصلی عطر ادکلن اجمل “یک عطر همه چیزی است که برای سفر در طول زمان نیاز است، مانند پیوند میان حافظه و بو” است. اولین بازار فروش عطر ادلکن های برند اجمل در سال 1964 در دبی افتتاح شد. گیاه آگاروود در آسام از اصلی ترین نت های موجود در عطر ادکلن های اجمل می باشد که به صورت گسترده و طی یک برنامه ریزی دقیق توسط علی اجمل کاشته می شود.

در کارنامه هنری تولیدات عطر ادکلن اجمل حدود 230 عطر ادکلن به ثبت رسیده است. از گران ترین عطرهای این برند عطر عودسایر OUDESIRE که 204 یورو ارزش دارد، است. عطر ادکلن های اجمل سبک شرقی دارند و دارای رایحه های سنگین و رسمی هستند.

«اجمل» نخستین عطر خود را در سال ۲۰۰۱ میلادی با نام عطر مردانه «اکسپدیشن» معرفی و روانه بازار نمود. عطر ادکلن های اجمل رایحه های متنوعی دارند و از میان آن ها معروفترین عطر ادکلن ها اجمل شامل رین دراپس، اجمل لور، ویژن،  تیتانیوم، عطر اجمل شدو، عطر اجمل بلو، عطر اجمل سکری فایس دو، عطر اجمل چمیستری و عطر گرم و ملایم زنانه ساکریفایس هستند.

عطر ادکلن اجمل شادو مردانه

عطر ادکلن اجمل شادو مردانه عطری گرم و تلخ به حساب می آید که در سال ۲۰۰۸ طراحی و به بازار عرضه شد. عطر اجمل شادو عطری مردانه و جذاب محسوب می شود که رایحه ای تلخ و رسمی دارد و با رایحه شیرین، سبز، گیاهی و تند و تیز نعنای هندی شروع شده که حضور قدرتمند بخور در کنارش حسی دودی و سنگین به آن می بخشد.

عطر ادکلن زنانه اجمل شادو آبی Ajmal Shadow for Her

عطر زنانه اجمل شادو آبی در سال 2008 به بازار عطر و ادکلن عرضه گردید این ادکلن زنانه اجمل از پخش بو و ماندگاری بالا برخوردار می باشد. شادو آبی عطری است تلخ و رسمی که با رایحه شیرین ، سبز ، گیاهی و تند و تیز نعنای هندی آغاز می شود که حضور قدرتمند بخور در کنارش حسی دودی و سنگین به آن می بخشد.

با گذر زمان رایحه عطر تغییر چندانی ندارد و تنها حس ادویه ای ملایمی در پس زمینه به حس تلخ و شیرین بخور اضافه می شود تا همچنان با رایحه ای رسمی ، زنانه و در عین حال شیک مواجه باشیم. بهترین زمان استفاده از این عطر فصلهای پاییز و زمستان می باشد.

عطر ادکلن مردانه اجمل چمستری Ajmal Chemystery

عطر ادکلن اجمل Chemystery هدیه ای ارزشمند از اجمل به آقایانی است که همواره با چالش انتخاب عطر روزانه در فصول بهار و یا پاییز مواجه اند. ملایمت، جذابیت، آرامش و بی آزار بودن؛ ویژگی های بارز یک عطر روزانه بهار/پاییزی هستند که Chemystery به خوبی رضایت شما را در این زمینه ها فراهم خواهد ساخت و لحظات زیبایی برایتان رقم می زند.

جدیدترین محصولات مراقبت از پوست کره ای در خوش آرامشاهده محصولات