نمایش 1–18 از 19 نتیجه

۴,۳۸۸,۰۰۰ تومان
-5%
قیمت اصلی ۳,۰۶۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۹۱۰,۰۰۰ تومان است.

عطر ادکلن دیزل

برند دیزل را همه با شلوارهای جین مردانه و زنانه اش می شناسند. این برند ایتالیایی توسط رنزو روسو در سال 1978 تاسیس شد و در زمینه تولید لباس فعالیت خود را آغاز کرد و در مدت کوتاهی به شهرت شگرفی دست پیدا کرد. با این پیشرفت کمپانی تصمیم گرفت در زمینه به جز صنعت پوشاک کار خود را ادامه دهد بدین ترتیب در سال 1991 با تولید عطر مردانه دیزل به طور رسمی پا به عرصه عطریات نهاد.

عطر و ادکلن های دیزل مانند پوشاک این برند بیشتر اسپورت و باری مخاطبان جوان و جوان پسندش تولید می شد. تا قبل از همکاری این کمپانی با کمپانی معروف لورال، با همکاری برند آرایشی ماربرت Marbert چندین نمونه عطر و ادکلن پرطرفدار و بسیار خوشبو به بازار عرضه کرد.

یکی از نکات قابل توجه عطر و ادکلن های دیزل که نگاه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده، طراحی خلاقانه بطری های عطر و ادکلن هایش است. این طراحی ها معمولا به صورت غیرمعمول و بسیار جالب توجه می باشد.

بخش عده موفقیت عطر ادکلن دیزل در تولید عطر و ادکلن به دلیل وجود مدیری توانمند همچون ویلیام داس بود که در سال 1993 جایگزین روسو شد. تولید عطر و ادکلن دیزل تاکنون به بیش از 40 محصول رسیده است.

چهل محصولی که مطابق با سلیقه هر قشری تولید شده است. رایحه عطر ادکلن های دیزل ترکیبی از مواد طبیعی و مرغوب است که نشان آن دوام و ماندگاری بالای عطر هنگام اسپری است که شادابی و طراوت را برای مصرف کننده و اطرافیانش به ارمغان می آورد. عطر ادکلن دیزل هم برای مخاطبان آقا و هم خاتنم عطر و ادکلن های منحصر به فردی تولید کرده است که به بررسی مشهورترین آن ها می پردازیم.

عطر ادکلن مردانه دیزل آنلی بریو Diesel Only The Brave EDT For Men

عطر ادکلن دیزل مردانه آلی بریو از برند دیزل که رایحه ای خنک و شیرین دارد جزو بهترین عطر و ادکلن های مردانه این برند است. این عطر که توسط سه عطار معروف یعنی «Aleinor Massenet»، «Oliver Polge» و «Pierre Wargnye» طراحی شده است، مناسب روزهای گرم سال است. با وجود رایحه های متضاد گرم چرم و لیمو و رایحه های با انرژی کهربا و چوب سدر، این عطر عزم راسخ و قدرت مردانه رو به خوبی به تصویر کشیده است.

عطر ادکلن مردانه دیزل انلی بریو تاتو Diesel Only The Brave Tattoo

عطر ادکلن مردانه دیزل انلی بریو تاتو Diesel Only The Brave Tattoo با الهام از خالکوبی و تاتو طراحی شده و در سال 2012 به بازار عطریات معرفی گردید. بریو تاتو بی نظیر و همیشه ماندگار با رایحه تلخ و خنک آغاز و رفته رفته به گرمی و تندی تغییر بو می دهد. ادکلن مردانه Diesel Only The Brave ادکلنی پرجرأت و احساسی، مخصوص مردان جذاب و مشکل پسند است.

عطر ادکلن زنانه دیزل لاور دز تتو Diesel Loverdose Tattoo for women

بعد از موفقیت نسخه مردانه آنلی بریو تاتو، نسخه زنانه این عطر با نام دیزل لاور تتو در سال 2013 تولید شد. این عطر زنانه دارای رایحه ای گرم و شیرین مناسب فصول سرد سال است. این عطر، عطری با رایحه شرقی و گلی است که توسط آنه فیلیپو و پاسکال گورن خلق گردید.

جدیدترین محصولات مراقبت از پوست کره ای در خوش آرامشاهده محصولات