Calvin Klein

نمایش 1–18 از 90 نتیجه

-8%
قیمت اصلی ۵,۴۴۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵,۰۰۹,۰۰۰ تومان است.
-14%
قیمت اصلی ۳,۱۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۷۴۵,۰۰۰ تومان است.
-20%
قیمت اصلی ۳,۳۱۳,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۶۶۰,۰۰۰ تومان است.
-16%
قیمت اصلی ۲,۷۶۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۳۳۰,۰۰۰ تومان است.
-10%
قیمت اصلی ۲,۲۷۸,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۰۶۰,۰۰۰ تومان است.
-11%
قیمت اصلی ۲,۰۶۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۸۴۲,۰۰۰ تومان است.
-2%
قیمت اصلی ۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان است.
-24%
قیمت اصلی ۱,۷۹۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۳۵۷,۰۰۰ تومان است.

عطر ادکلن کالوین کلین

کمپانی بزرگ و معروف آمریکایی کالوین کلین از سال 1968 وارد عرصه مد شد و در سال 1978 شروع به تولید عطر و ادکلن نمود. عطر ادکلن کالوین کلین توسط طراح معروف آمریکایی با همین نام پایه گذاری شد و در ابتدا با تولید و طراحی پوشاک زنانه کار خود را شروع نمود.

تولیدات عطر ادکلن کالوین کلین اکثرا مردانه و دارای رایحه های تلخ و گرم مورد پسند آقایان است. اولین عطر ادکلن کالوین کلین با نام عطر ادکلن کالوین کلین آبسیشن Obsession، هم مردانه و هم زنانه وارد بازار جهانی عطر و ادکلن گردید و از همان ابتدا طرفداران زیادی پیدا کرد. موفقیت های چشمگیر عطر ادکلن کالوین کلین باعث شد 142 عطر و ادکلن بسیار پرطرفدار در کارنامه این برند به ثبت برسد.

عطر ادکلن کالوین کلین، عطر و ادکلن های خود را به صورت سری و مناسب هر سلیقه ای، تولید می کند. بعد از عطر و ادکلن سری آبسیشن، این برند در سال 2005 عطر ایفوریا زنانه و در سال 2006 نمونه مردانه آن یعنی کالوین کلین ایفوریا مردانه را تولید نمود.

اما هیچ کدام از این تولیدات به اندازه عطر گرم و تلخ کالوین کلین ایفوریا اینتس به شهرت قابل توجه نرسیدند، این شهرت به حدی بود که این برند تا سال 2014 عطری از سری ایفوریا دیگر تولید نمرد و تمام تمرکز خود را بر روی تولید این عطر گذاشت. این برند عطر و ادکلن های با رایحه های مرغوب و دوست داشتنی تولید می کند که طراحی بطری های این عطر و ادکلن ها نیز چشم ها را به خود خیره می کند.

عطر ادکلن کالوین کلین ایفوریا زنانه CALVIN KLEIN EUPHORIA

عطر ادکلن کالوین کلین ایفوریا دارای رایحه ای چوبی و شرقی است که دارای نت هایی از انار ، بنفشه سیاه ، ارکیده سیاه و چوب ماهون است. شکوفه های ظریف نیلوفر آبی و خرمالو لایه دیگری از عمق و رمز و راز عجیب و غریب را به ایفوریا اضافه می کنند.

این رایحه ای است که می توانید برای خانمی انتخاب کنید که عاشق رایحه های اغوا کننده و سرگرم کننده است. عطر ادکلن ایفوریا، عطری با بوی اولیه قوی و با اعتماد به نفس است که جای خود را به رایحه ای سبک تر و لطیف تر و کرمی و عجیب و غریب می دهد.

عطر ادکلن کالوین کلین شیر بیوتی Calvin Klein – Sheer Beauty

عطر ادکلن کالوین کلین کلوین کلاین شیر بیوتی عطری است شاداب، میوه ای و دوست داشتنی به همراه رایحه ملایمی از گلها. رایحه ابتدایی عطر با بوی ترش و شیرین و بسیار شاداب ترنج و هلو آغاز می شود که رایحه ملایمی از گلهای یاس و گل صدتومانی نیز در کنارشان حس می شوند.

در ادامه و با گذر زمان رایحه مرکباتی آرام شده و رایحه میوه ای و شیرین هلو به همراه رایحه قویتری از گلها عطر را تا انتها پیش می برند. کلوین کلاین شیر بیوتی پخش بوی ملایم و ماندگاری متوسطی دارد و گزینه بسیار مناسبی است برای بهار و تابستان.

عطر ادکلن کالوین کلین ایفوریا مردانه CALVIN KLEIN EUPHORIA FOR MEN

عطر ادکلن مردانه کلوین کلین ایفوریا مردانه ( سی کی ایفوریا فور من ) از برند کالوین کلین در سال ۲۰۰۶ با طراحی کارلوس بنائیم و لاک دانگ طراحی و به بازار جهانی عطر مردانه وارد شد. ادکلن مردانه اورجینال کالوین کلین ایفوریا فور من برای تمام فصول سال پیشنهاد می شود.

جدیدترین محصولات مراقبت از پوست کره ای در خوش آرامشاهده محصولات