نمایش 1–18 از 39 نتیجه

-8%
۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان
-8%
۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان
-7%
۱,۹۲۰,۰۰۰ تومان
-14%
۱,۷۸۶,۰۰۰ تومان
۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان۱,۷۲۰,۰۰۰ تومان
-19%
۱,۶۱۰,۰۰۰ تومان

بررسی و توضیح محصول آگنر استیتمنت-Aigner Statement

کشور مبدا تولید کننده: فرانسه

فعالیت اصلی: Accessories

شرکت مادر: puig

برند اگنر در اصل سازنده لوازم تزیینی لوکس از کشور مجارستان می باشد که در کشور آلمان مستقر می باشد.

آقای اتین اگنر پایه گذار کمپانی اگنر در سال ۱۹۰۴ در مجارستان به دنیا آمد، اتین اگنر کار خود را به عنوان صحاف کتاب در پاریس در سال 1926 آغاز کرد.

در همان دوران بود که مهارت او با چرم بسیار معروف شد و او به تدریج از صحافی کتاب به ساخت کیف ها و کمربندهای با کیفیت برای طراحان برتری از جمله کریستین دیور روی آورد و با کمک این برند های مطرح و روز دنیا بود که در بین طراحان سرشناس همان دوران زبانزد شد.

در سال 1949 در نیویورک بود که اولین کیف دستی چرمی خود را به بازار مد و فشن معرفی کرد.

در سال 1959 اگنر اولین نمایشگاه خود را در خیابان پنجم افتتاح کرد. ترکیب چرم با دیگر پارچه ها پوشال،‌ کتان … در دهه 1990 باعث شد تا کیف های دستی وی برای خانم های شیک به یک کالای ‘واجب’ تبدیل شود.

سال 1965 در یک آشنایی با فردی با فکر و مبدع به نام هاینر رنگل موجب دگرگونی عجیبی در زندگی وی شد که به فکر و تاسیس برند اگنر ختم شد، که محصولات چرمی را تولید می کرد.

در دهه70میلادی بود که در حین گسترش زمینه های تولیدی محصولات خود بود که به فکر راه اندازی خط تولید ادکلن افتاد و اولین ادکلن خود را با نام Etienne Aigner No.1 تولید کرد.

برند اگنر در کارنامه خود از سال 1975 تا 2019 تعداد 54 ادکلن را دارد که قدیمی ترین آن در سال 1975 و جدیدترین آن در سال 2019 تولید شده است.

بیشترین ادکلن های برند اگنر بر پایه ی نت چرمی می باشد و در هر ادکلن رد پایی از بوی چرم مشاهده می شود.

ذیل به برخی از محبوب ترین های این برند را برمی شماریم:

جدیدترین محصولات مراقبت از پوست کره ای در خوش آرامشاهده محصولات