در حال نمایش 4 نتیجه

عطر ادکلن هامر

برند هامر یکی از برندهای آمریکایی مطرح و شناخته شده‌ی تولید کننده اتومبیل است که این شرکت در زمینه تولید عینک، عطر و ادکلن و … نیز فعالیت می کند و از استقبال بی نظیری میان طرفدارانش برخوردار است، این برند در سال 1992 پایه گذاری شد.

بعد از ورشکستگی جنرال موتورز این شرکت تولیدات اتومبیل خود را متوقف کرد و به تولید عطر ادکلن هامر پرداخت. اولین عطر ادکلن هامر در سال 2004 تحت عنوان ادکلن هامر زرد تحت حمایت شرکت آرایشی الیزابت آردن به بازار عرضه گردید.

تولیدات عطر ادکلن هامر محدود است و تنها سه عطر و ادکلن در کارنامه هنری خود به ثبت رسانیده است که همان سه نسخه نیز با استقبال بی نظیری مواجه شد و فروش بسیار موفقی داشته است.

تمام سه نسخه عطرهای برند هانر در بطری های مشابه عرضه شد. دومین عطر ادکلن هامر در سال 2005 با عنوان هامر اچ تو و سومین عطر نیز در سال 2013 با نام هامر بلک با وقفه ای نسبتا طولانی نسبت به دو نسخه دیگر، عرضه شد.

هر سه ادکلن هامر مردانه و دارای رایحه ای تلخ و گرم می باشد که اعتماد به نفس و انرژی مثبت فراوانی به مصرف کنندگانش هدیه می دهد. عطر ادکلن هامر شادابی و سرزندگی را به شما منتقل می کنند و از پخش بو و ماندگاری نسبتا خوبی برخوردار هستند و مناسب اقایانی بین سنین  20تا 45 می باشد.

عطر و ادکلن مردانه هامر Hummer Hummer EDT for men

عطر و ادکلن مردانه هامر ادو تویلت Hummer edt for men در سال 2004 با رایحه ای از فلفل فرنگی، زیره سیاه و هل روانه بازار شد که تقریبا مناسب تمامی فصول می باشد و با توجه به قیمت مناسبش از استقبال خوبی برخوردار گشت .

عطر هامر دارای رایحه ی تلخی از چرم، نعناع هندی و کهربا نیز است، عطر هامر به مصرف کننده ی خود اعتماد به نفس و طراوت و تازگی می بخشد. رایحه غالب آن نیز چرم می باشد.

عطر و ادکلن مردانه هامر اچ 2 Hummer H2 EDT

عطر و ادکلن مردانه هامر اچ 2 در سال 2005 با رایحه ای شرقی، تند و کهربایی مخصوص فصول خنک سال روانه ی بازار شد رایحه غالب آن نیز ترنج می باشد. رایحه دارچین ، ترنج ، چوب صندل و چرم در این ادکلن بیش از بقیه مواد به مشام می رسد.

عطر هامر اچ 2 در رایحه ی اولیه ی خود با نت دارچین آغاز می شود در نت میانی به چوب صندل می رسد و در انتها به رایحه ی کهربا ختم می شود. عطر هامر اچ 2 برای مصرف کننده ی خود اعتماد به نفس را به ارمغان می آورد.

عطر و ادکلن مردانه هامر بلک Hummer Hummer Black

ادکلن هامر بلک مردانه در سال 2013 از برند آمریکایی هامر hummer به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر هامر بلک با رایحه ی گرم و تند برای استفاده در روزهای سرد سال پیشنهاد می شود. نت های برتر شامل سیب سبز، سرو و برگ بنفشه است.

نت های میانی تنباکو، نیلوفر آبی و ریشه اریس هستند، نت های پایه مشک سفید، بخور دادن و یادداشت های چوبی است. این عطر متمایز که در اطراف آن رایحه های چوبی و میوه ای قرار دارد.

جدیدترین محصولات مراقبت از پوست کره ای در خوش آرامشاهده محصولات