نمایش 1–18 از 48 نتیجه

-3%
قیمت اصلی ۱۰,۶۲۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۰,۲۹۶,۰۰۰ تومان است.
-20%
قیمت اصلی ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان است.
۲,۴۱۰,۰۰۰ تومان۳,۱۸۵,۰۰۰ تومان
-18%
قیمت اصلی ۳,۶۱۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۹۵۶,۰۰۰ تومان است.
-4%
قیمت اصلی ۲,۶۹۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۵۸۷,۰۰۰ تومان است.
-12%
قیمت اصلی ۲,۷۶۳,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۴۳۷,۰۰۰ تومان است.
-9%
قیمت اصلی ۲,۳۹۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۱۷۸,۰۰۰ تومان است.
-9%
قیمت اصلی ۲,۲۴۳,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۰۴۷,۰۰۰ تومان است.

عطر ادکلن باربری

برند انگلیسی باربری فعالیت خود را از سال 1856 آغاز نمود و در سال 1981 پا به عرصه تولید عطر ادکلن باربری گذاشت. عطر ادکلن باربری در همان ابتدای تولید خود، توجه های زیادی را به خود جلب نمود. این عطر و ادکلن ها اکثرا دارای رایحه های خنک و شیرین است.

عطر ادکلن باربری در زمینه تولید پوشاک باکیفیت و طرح های نوین و خلاقانه ای که در این زمینه اجرا می کرد توانست رد پای ماندگاری در دنیای مد از خود به جا بگذارد. عطر ادکلن باربری علاوه بر تولید عطر و ادکلن در زمینه پوشاک زنانه و مردانه، اکسسوری‌، کیف و کفش، پوشاک کودکان، لوازم خانگی و لوازم زیبایی نیز فعالیت داشته است.

طراحی های چهارخانه و لوگوی اسب بر روی بدنه عطر و ادکلن ها، نمادی واضح از این برند معروف است. در تولید عطر و ادکلن باربری برای خانم ها، اکثرا از رایحه های شیرین با خط بویی ملایم استفاده شده است و در عطر و ادکلن های مردانه اش رایحه هایی خنک و تلخ به وضوح نمایان است.

عطر ادکلن باربری برای موفقیت بییشتر در زمینه تولیدات عطر و ادکلن از عطاران به نام زیادی همچون میشل آلمیراک، امیلی کوپرمن، فرانسیس کورکیجان، دومینیک روپیون و … دعوت به همکاری نمود. عطر و ادکلن ویکند مردانه و زنانه از جمله عطر و ادکلن های بسیار معروف این برند هستند که در اکوردهای آن ها از نت های بسیار معطری همانند رایحه غالب شلیل، لیموترش و نت های علفی همراه گل های بنفشه، رز، سنبل آبی و … استفاده شده است.

در کارنامه عطر و ادکلن باربری بیش از 63 عطر و ادکلن به ثبت رسیده است که از میان آن ها عطر و ادکلن های باربری بریت ریتم، باربری لاندن، مای باربری، باربری سامر و باربري ویكِند و باربري دِ بیت از پرطرفدارترین رایحه ها می باشند.

عطر ادکلن باربری بریت ریتم زنانه BURBERRY BRIT RHYTHM

عطر باربری بریت ریتم زنانه در سال 2014 از برند انگلیسی باربری Burberry به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر زنانه اصل باربری بریت ریتم با رایحه ی معتدل وشیرین مناسب برای استفاده در تمام فصول سال پیشنهاد می شود.

این عطر  با رایحه ی غالب اسطوخودوس که نقش اصلی را در ترکیبات این محصول ایفا می کند بسیار تازه و معطر است. این عطر همانند نتی از موسیقی دارای ریتم مخصوص به خود بوده و آن را از لطافت و تازگی مواد بکار رفته در ترکیباتش به راحتی می توانید حس کنید.

عطر و ادکلن مردانه باربری لندن BURBERRY LONDON

عطر ادکلن باربری لاندن بطور حتم یکی از بهترین و پرطرفدارترین عطر مردانه این برند می باشد. رایحه ابتدایی این عطر با بویی سبز، شاداب و البته کمی شیرین و آلبالویی مانند شروع می شود که قسمت سبز عطر بویی شبیه به برگهای درخت کاج را القاء میکند.

در ادامه رایحه تنباکو که حسی سبز و کمی تلخ دارد رایحه غالب عطر گشته به همراه عطر دلپذیر دارچین و آن حس شیرین و آلبالویی پایاش بخش سیمفونی رایحه های بوربری لاندن بر روی پوست می باشند.  پخش بو و ماندگاری این عطر مناسب بوده و قابل استفاده استفاده در پاییز و زمستان و روزهای خنک بهاری می باشد.

جدیدترین محصولات مراقبت از پوست کره ای در خوش آرامشاهده محصولات