نمایش 1–18 از 31 نتیجه

-1%
قیمت اصلی ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۷۸۰,۰۰۰ تومان است.
-8%
قیمت اصلی ۱,۴۱۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان است.
-8%
قیمت اصلی ۱,۳۶۷,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۲۵۸,۰۰۰ تومان است.
-4%
قیمت اصلی ۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۲۴۰,۰۰۰ تومان است.
-11%
قیمت اصلی ۱,۳۶۷,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۲۱۴,۰۰۰ تومان است.
-4%
قیمت اصلی ۱,۲۳۸,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۱۹۴,۰۰۰ تومان است.
۸۷۰,۰۰۰ تومان۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان
-6%
قیمت اصلی ۱,۱۶۷,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۱۰۲,۰۰۰ تومان است.
-26%
۹۵۰,۰۰۰ تومان۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان
-16%
قیمت اصلی ۱,۲۳۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۰۴۰,۰۰۰ تومان است.
-8%
قیمت اصلی ۴۷۱,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۳۵,۰۰۰ تومان است.

عطر و ادکلن جگوار

جگوار نماد قدرت و شکوه است و برند عطر ادکلن جگوار یک برند لوکس بریتانیایی تولید کننده است. در نماد این برند از جگوار استفاده شده تا شکوه و عظمت خود را به نمایش بگذارد. سر ویلیامز لئونز در سال 1922 برند جگوار را تاسیس کرد.

این برند یکی از بزرگترین غول های خودروسازی است. این شرکت از زیرشاخه های اصلی شرکت جگوار لند رور Jaguar Land Rover group است و تغییر نام این برند از سوالو Swallow Sidecar، به جگوار بعد از جنگ جهانی دوم رخ داد.

برند جگوار در تولید عطر و ادکلن نیز مشابه تولید خودروهایش موفق عمل کرد. این برند به عنوان یک برند پرآوازه و موفق در تولید عطر و ادکلن است و به طرز شگفت آوری قدرتمندی و جذابیت مردانه را در رایحه عطر و ادکلن های خود به تصویر کشیده است.

اولین عطر ادکلن جگوار در سال 1988 برای آقایان طراحی و روانه بازار جهانی عطر و ادکلن گردید. پنج سال بعد یعنی در سال 1933 نیز اولین عطر زنانه این برند تولید شد تا پیش از پیش بر شهرت این برند بیفزاید. رایحه عطر های این برند ترکیبی از آکوردهای گلی و رایحه گرم وانیل است که حس قدرت و جسارت را به مردان و زنان می بخشد.

عطر و ادکلن های جگوار نمادی از تجمل، مدرنیته و اصالت است و شخصیت های قدرتمند را به نمایش می گذارد. عطر و ادکلن های این برند زیر نظر برند مادر لالیک گروپ Lalique Group می باشد. تمام بطری های اعطر و ادکلن های برند جگوار به صورت کلاسیک طراحی شده است.

در کارنامه تولیدات این برند حدود 26 عطر و ادکلن پایه ثبت شده است و از مستر نوزهای به نامی همچون الکساندر مونت، برنارد النا، ریچارد ایبانز، ریچارد هرپین و … اشاره کرد. در ادامه به بررسی چند عطر و ادکلن معروف این برند می پردازیم.

عطر و ادکلن جگوار کلاسیک بلک jaguar Classic Black

عطر ادکلن مردانه کلاسیک مشکی یکی از عطرهای مردانه و خاص است که دارای رایحه خنک و تلخ است. این عطر و ادکلن در سال 2001 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد و در آکوردهای آن از  نت های چوبی، بلوط، پرتقال تلخ، سیب سبز و آب دریا استفاده شده است. همچنین این عطر دارای سبکی کلاسیک و فوق العاده قوی مخصوص فصول گرم سال است.

عطر و ادکلن جگوار ویژن JAGUAR VISION

عطر و ادکلن جگوار ویژن جزو عطرهای چوبی است که بسیار جذاب و مدرن ساخته شده است. در ساختار رایحه این عطر از نت های چوبی، مرکباتی و کهربایی استفاده شده است و شور و نشاط را برای شما به ارمغان می آورد. ماندگاری خوب و رایحه ای بسیار مطلوب و به یاد ماندنی از خواص این عطر جذاب است که در سال 2010 وارد بازار شد.

عطر و ادکلن جگوار اکسلنس اینتنس JAGUAR Excellence intense

عطر و ادکلن جگوار اکسلنس در سال 2012 معرفی شد. این ادکلن بوی شیرین داشته و دانه تونکا و وانیل محور بویایی آن را تشکیل می‌دهند. رایحه ملایم است و کمی به سمت گرمی تمایل دارد و می‌توان از آن در چهار فصل سال استفاده کرد.

جدیدترین محصولات مراقبت از پوست کره ای در خوش آرامشاهده محصولات