نمایش 1–18 از 23 نتیجه

عطر ادکلن اسکادا

عطر ادکلن اسکادا که توسط مارگارتا و ولفگانگ لی در آلمان تاسیس شده است، در ابتدا در زمینه مد و پوشاک فعالیت می کرد. این برند در سال 1976 فعالیت خود را آغاز نمود. این برند همانند معنی نامش (پله) پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی کرد و در نهایت در سال 1990 بخش عطر خود را افتتاح کرد.

عطر ادکلن اسکادا اکثرا برای خانم های جوان و خوش سلیقه طراحی شده است. رایحه های دل نشین عطر ادکلن های اسکادا الهام گرفته از عطر و بوی گل ها و میوه های ناب و منحصر به فرد است. تا به امروز اسکادا عطر و ادکلن های زیادی خلق کرده که بسیار شناخته شده و محبوب هستند و 58 عطر و ادکلن پایه در کارنامه هنری اش به ثبت رسیده است و کارنامه اش آنچنان درخشان است که نمی توان به تمام عطرهای محبوب و پرفروشش اشاره کرد.

اولین عطر ادکلن اسکادا، عطر ادکلن مارگاریتا لی Escada Margaretha Ley که در همان سال 1990 به عنوان محبوب ترین عطر این برند شناخته می شود. بسته بندی عطر و ادکلن اسکادا بسیار قابل توجه و جذاب است، بطری هایی شیشه ای با طراحی های غیرمعمول. عطر های این برند دارای رایحه جذاب و منحصر بفرد است و ماندگاری بالای دارد.

 بیش تر عطر و ادکلن اسکادا مختص جوانان و عطر دوستان با سلیقه های متفاوت است. این عطر و ادکلن ها بیش تر در رایحه های گلی یا میوه ای طراحی و تولید شده اند که از میان آن ها به چند عطر و ادکلن بسیار مشهور این برند اشاره می کنیم.

عطر ادکلن اسکادا مارگارتا لی Escada Margaretha Ley

این ادوتویلت در گروه بویایی کهربایی گلی محصول شرکت آلمانی عطر ادکلن اسکادا می باشد و یکی از گرینه های پیشنهادی برای فصول سرد سال و میهمانی های شبانه است. عطر ادکلن اسکادا مارگاتا لی دارای نت های گلی و ادویه ای است که به آن گرم و جذاب بخشیده است. این عطر ادکلن اسکادا حسی شاداب و دل نشین همراه با کمی حس پودری دارد که به ماندگاری بالای آن کمک می کند.

عطر ادکلن زنانه اسکادا اسپشیالی الیکسیر ادوپرفیوم Escada Especially Elixir EDP For Women

عطر ادکلن زنانه اسکادا اسپشیالی الیکسیر ادوپرفیوم Escada Especially Elixir EDP For Women محصول سال 2013 بوده و دارای رایحه شیرین و گرم است و از نوع ادوپرفیوم است. ادکلن اسکادا اسپشیالی الیکسیر رایحه ای گلی و تعبیری از قدرت عطر گل رز است و می تواند انتخابی درست برای چهارفصل سال باشد.

عطر ادکلن مردانه اسکادا مگنتیسم ادوتویلت Escada Magnetism EDT For Men

عطر ادکلن مردانه اسکادا مگنتیسم ادوتویلت Escada Magnetism EDT for men توسط شخصی به نام Michel Almairac با رایحه ای گرم ، شرقی و تند مخصوص فصول سرد سال روانه ی بازار شد .عطر اسکادا مگنتیسم که دارای رایحه ی غالبی از چرم، نت های چوبی و زعفران است دنیایی از جذابیت، فریبندگی و اغوا گری را برای شما به ارمغان می آورد .

جدیدترین محصولات مراقبت از پوست کره ای در خوش آرامشاهده محصولات